Obchody

TIMEOUT

Jednotka č. 17

Web: http://timeoutjeans.com
Telefon: +420 778 716 258
E-mail: 4175@gut.cz

Otevírací doba


Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Neděle 09:00 - 19:00


TIMEOUT PODZIM/ZIMA 22

 

Kolekce Timeout se v sezóně podzim/zima zaměřuje na klasické střihy a materiály s důrazem na eleganci, originalitu a praktičnost. 

V kolekci Timeout je cítit uvolněný a originální styl Kalifornie a její sportovně-ležérní „preppy“ inspirace. 

Snadno si vyberete outfit jak do města, tak na víkend mimo město. Vybírat můžete ze široké škály originálních triček s potiskem, tradičních mikin Timeout a různých střihů džínů pro každý typ postavy. Nabídka svetrů zahrnuje jak jednoduché modely pro doplnění každého šatníku, tak originální kousky, které vám zvednou náladu během podzimních dnů. 

Nadčasové střihy pánských i dámských bund jsou doplněné autentickými detaily nebo kožešinou. V duchu praktičnosti lze odepnout jak kožešinové detaily, tak kapuce nebo dokonce i rukávy, čímž rázem získáte nový vzhled vašeho outfitu. 

Všechny styly jsou vhodné ke kombinování a vrstvení dle vašich představ. Kreativitě se meze nekladou. Dámské slim fit kalhoty nebo džíny lze kombinovat jak s blůzkami, tak i se svetry a mikinami. Originální outfit získáte i kombinacemi s pletenými šaty.  

Klasické kabáty můžete oživit pestrou škálou originálních triček nebo zůstat u klasiky s košilemi a jednoduchými preppy svetry. 

Ve sportovních outfitech se vám rozhodně osvědčí Timeout jogging program. 

Barevný základ kolekce tvoří tmavě modrá, černá a šedá. Pánská kolekce je doplněna trendy akcenty okrové a v dámské kolekci zazáří odstíny fuchsie. 

Kolekce je inspirována životním stylem těch, kteří od svého šatníku očekávají pohodlí, kvalitu a originalitu. Klade důraz na snadnou údržbu a kombinovatelnost. 

 

 

 

 

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>