Obchody

BENU LÉKÁRNA

Jednotka č. 14

Web: http://benu.cz
Telefon: +420 731 638 157
E-mail: olomouc.galeriemoritz@benu.cz

Otevírací doba


Pondělí 08:00 - 19:00
Úterý 08:00 - 19:00
Středa 08:00 - 19:00
Čtvrtek 08:00 - 19:00
Pátek 08:00 - 19:00
Sobota 08:00 - 19:00
Neděle 08:00 - 19:00


Síť lékáren BENU se v České republice skládá z téměř 170 lékáren, ve kterých se snaží odlišit od své konkurence a chce být svým pacientům a zákazníkům co nejblíže. Lékárny BENU nabízejí zcela nový a moderní přístup k medicínské a preventivní péči.

 

Pták BENU, který je v logu lékáren BENU, je mytologický pták pocházející ze starověkého Egypta symbolizující život, energii a inovace.

 

V BENU lékárnách si můžete snadno a rychle vybrat z široké nabídky léků na předpis, doplňků stravy, volně prodejných léků nebo i nepostradatelné léčebné kosmetiky. Volně prodejné zboží si vyberete v pohodlných samoobslužných zónách. V každé lékárně BENU vám na počkání ZDARMA zhotoví Lékovou kartu BENU, pomocí které jsou automaticky kontrolovány interakce mezi užívanými léky a např. doplňky stravy. Výhody Lékové karty BENU jsou navíc kombinovatelné s akcí BENE+!

                       

 

BENU lékárna myslí na Vás, a proto dodržuje 5P:

  • PŘÍSTUP prvotřídní
  • PROSTŘEDÍ příjemné
  • PERSONÁL profesionální
  • POKRYTÍ překvapivé
  • PŘIJĎTE, pochopíte

Všech těchto 5P vystihuje myšlení BENU Lékárny. Chceme být blíže vám a vašim potřebám.


 

        PŘÍSTUP prvotřídní 

 

V Lékárnách BENU respektujeme moderní trendy i technologie a uvědomujeme si i hodnotu elektronických médií v získávání informací, které jsou velmi důležité zejména ve zdravotnictví. Věříme, že si každý chce nejdříve dohledat rady, tipy a triky o životním stylu, zdraví a i o prevenci a léčbě, a proto víme, že se v naší lékárně setkáváme s dobře informovaným zákazníkem. Naší úlohou je být odborným garantem, který všechny tyto informace prověřuje a pomáhá svým pacientům a zákazníkům nalézt nejlepší řešení jejich problému. A to jak po objektivní, tak i subjektivní stránce. Je pro nás důležité si s pacientem rozumět a být mu rovnocenným partnerem.

 

Proto u nás nenajdete klasické ohromné výdejní pulty, tvořící bariéru a rozdělující lékárnu na část veřejnou a odbornou. Chceme Vám být na blízku a mít možnost s Vámi dobře komunikovat.


 

        PROSTŘEDÍ příjemné                                            

 

BENU lékárny zajišťují svým klientům možnost vlastního výběru a bližšího seznámení se s produkty formou samoobslužných zón, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí například o velikosti balení nebo o ceně. Naši odborníci již jen dohlédnou na případné kontraindikace, vzájemné působení léků nebo doplňků stravy a další odborné záležitosti.

 

Samoobslužné zóny Vám nabízejí:

  • VĚTŠÍ SOUKROMÍ - již nemusíte v plné lékárně      před všemi lidmi popisovat lékárenskému personálu své intimní problémy      např. o hemeroidech, vaginální mykóze či potřebě těhotenského testu.
  • VÍCE ČASU - už se nemusíte bát, že      blokujete v řadě nervózní kupující, protože máte spoustu času se v klidu      seznámit s potřebnými kontraindikacemi léku, velikosti balení či jeho      cenou.
  • ZKRÁCENOU DOBU ČEKÁNÍ VE FRONTĚ a tím i větší bezpečí proti      nákaze od nemocných pacientů.

 

        PERSONÁL profesionální

 

V současné době je na trhu cca 100.000 různých druhů léků a doplňků stravy a to v různém balení, formě podání, ceně a především kvalitě. Abyste se mohli při svém výběru snáze rozhodnout, a zároveň jste měli v každém případě jistotu, že kupujete tu nejvyšší kvalitu s prokázaným účinkem, provádíme přísnou selekci nabízených léčivých přípravků. Poslední volba je však na Vás.


 

        POKRYTÍ překvapivé

 

Síť lékáren BENU se v České republice skládá z více než 170 lékáren, ve kterých se snaží odlišit od své konkurence a chce být svým pacientům a zákazníkům co nejblíže. Lékárny BENU nabízejí zcela nový a moderní přístup k medicínské a preventivní péči.


 

        PŘIJĎTE, POCHOPÍTE

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>